Z dobrej strony pokazali się kolejni nasi juniorzy z rocznika 2004-05 występujący w kategorii Junior C1. Podopieczni trenera Jerzego Meissnera w sobotnim straciu z dotychczasowym viceliderem rozgrywek Beniaminkiem 03 Starogard Gdański zremisowali 4:4 (2:2), choć prowadzili już 4:2. Bramki dla Cartusii zdobywali Kamil Lewandowski x3 oraz Kamil Wenta. Drużyna trenera Meissnera to trzeci zespół Cartusii występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej tj. rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej. Poza tą druzyna na tym poziomie rozgrywek występują jeszcze najstarsi nasi juniorzy oraz grupa trenera Ryszarda Dawidowskiego z rocznika 2006-07....

W sobotnim spotkaniu Cartusii z Beniaminkiem 03 Starogard Gdański, Kartuzjanie już w drugiej minucie obejmują prowadzenie, a strzelcem bramki po podaniu Jędrzeja Zająca został Kamil Lewandowski. Przeciwnikom, przy nie najlepszej postawie naszej obrony, udaje się jednak strzelić dwie bramki i to oni wychodzą na prowadzenie 1:2. Na szczęście jeszcze przed przerwą doprowadzamy do wyrównania 2:2, a strzelcem bramki ponownie zostaje Kamil Lewandowski i znów po asyście Jędrzeja Zająca.

Po przerwie zespół Cartusii zaczął atakować stwarzając sobie kilka sytuacji bramkowych, z których dwie wykorzystał, w wyniku czego wyszliśmy na prowadzenie 4:2. Najpierw swoją trzecią bramkę strzelił Kamil Lewandowski, a następnie Kamil Wenta. Motorem napędowym gry w drugiej połowie była nasza reprezentantka Polski Weronika Lewandowska, która rozegrała swój najlepszy chyba mecz w Cartusi 1923 Kartuzy do tej pory i to ona była asystentką przy dwóch ostatnich strzelonych bramkach dla Cartusii. Po uzyskaniu dwubramkowego prowadzenia nasz zespół za bardzo próbował bronić prowadzenia, co nietety nie udało się, albowiem goście doprowadzili do wyrównania 4:4. Mecz ten zakończył się zatem sprawiedliwym podziałem punktów, choć faworytem przed spotkaniem był Beniaminek 03 Starogard Gdański. Cieszy powrót do gry Olka Wydrowskiego, który wrócił do kadry po długiej kontuzji i powinien być wzmocnieniem naszego zespołu. Gratulacje.