W końcu doczekaliśmy się zwycięstwa podopiecznych trenera Jerzego Meissnera tj. juniorów z rocznika 2004/05, którzy w sobotnie popołudnie pokonali Gdyńską AP Dąbrowa 5:3 (1:2). Zespół w tym meczu wystąpił w mocno osłabionym składzie, w którym zabrakło m.in. naszej reperezentantki Polski Weroniki Lewandowskiej. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu naszych piłkarzy. Dwie stracone bramki wróżyły kolejną porażkę, jednak w końcówce Zając Jędrzej wykorzystuje rzut karny czym daje wiarę w zwycięstwo....

Jednak początek drugiej połowy jest fatalny. Tracimy bramkę i znowu robi się różnica dwóch goli i jest 1:3. W tym momencie nic nie wskazywało, że jesteśmy w stanie ten mecz choćby zremisować. Jednak to nie załamało naszych piłkarzy. Przesunięcie Maćka Sidora do ataku i wprowadzony Górski Oskar po bardzo dobrym wyprowadzeniu piłki naszych pomocników zaczeli strzelać nareście bramki. Najpierw ten drugi zdobywa bramkę kontaktową strzałem w długi róg bramki, a następnie Sidor Maciej wykorzystuje swoją szybkość i strzela trzy bramki. Z 1:3 wyszliśmy na 5:3. Goście stworzyli sobie też kilka sytuacji jednak intuicyjnie broni nasz bramkarz Witka Adrian, dla którego jest to drugi mecz w pierwszym składzie. Jeszcze w poprzeczkę strzela z rzutu wolnego Ptach Filip. W drugiej połowie nasz cały zespół zasłużył na pochwałę, szczególnie strzelcy bramek, wspomniany bramkarz i debiutujący na bocznej obronie Kitowski Dawid. Gratulacje.