Bardzo dobrze zainaugurowali rozgrywki juniorzy rocznika 2004/05. W swoim pierwszym spotkaniu zremisowali na własnym boisku z bardzo silnym i faworyzowanym zespołem Arki Gdynia 3:3 (2:1). Wszystkie bramki dla Cartusii zdobył Oliwier Stenzel. Mecz szczególnie w pierwszej połowie był bardzo wyrównanym pojedynkiem, jednak zdecydowanie wiecej sytuacji stworzyli nasi mlodzi piłkarze prowadząc po kilkunastu minutach gry 2:0.....

Tuż przed przerwą piłkarzom gości udało się strzelić bramkę kontaktową. W drugiej połowie na prowadzenie wyszedł faworyzowany zespół Arki Gdynia, który strzelając dwie bramki wyszedł na prowadzenie 3:2. Kiedy wydawało się, że goście z Gdyni wywiozą trzy punkty po raz kolejny Stenzel Oliwier popisał się indywidualną akcją mijając kilku przeciwnków, którą zakończył strzałem z ok. 18 m lobując bramkarza gości. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół. W drużynie Cartusii zadebiutowali bardzo udanie nowi zawodnicy w tym Weronika Lewandowska, Jedrzej Zając oraz Kacper Wenta. Gratulacje.