Wiadomości

14 kwiecień 2019

Po czterch porażkach juniorzy rocznika 2004/05 odnieśli pierwsze zwycięstwo z AP Dąbrowa 5:3(1:2) Zespół w tym meczu wystąpił w mocno osłabionym składzie. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu naszych piłkarzy. Dwie stracone bramki wróżyły kolejną porażkę, jednak w końcówce Zając Jędrzej wykorzystuje rzut karny czym daje wiarę w zwycięstwo. Jednak początek drugiej połowy jest fatalny i tracimy bramkę, znowu robi się różnica dwóch bramek jest 1:3. W tym momencie nic nie wskazywało że jesteśmy wstanie ten mecz choćby zremisować. Jednak to nie załamało naszych piłkarzy. Przesunięcie Maćka Sidora do ataku i wprowadzony Górski Oskar po bardzo dobrym wyprowadzeniu piłki naszych pomocników zaczeli strzelać nareście bramki. Najpierw ten drugi zdobywa bramkę kontaktową strzałem w długi róg bramki, a następnie Sidor Maciej wykorzystuje swoją szybkość i strzela trzy bramki. Z 1:3 wyszliśmy na 5:3. Goście stworzyli sobie też kilka sytuacji jednak intuicyjnie broni nasz bramkarz Witka Adrian dla którego jest to drugi mecz w pierwszym składzie. Jeszcze w poprzeczkę strzela z rzutu wolnego Ptach Filip. W drugiej połowie nasz cały zespół zasłużył na pochwałę, szczególnie strzelcy bramek, wspomniany bramkarz i debiutujący na bocznej obronie Kitowski Dawid.

Skład:  Witka Adrian, Drywa Norbert, Cirocki Radosław,  Kreft Piotr, Ptach Filip, Kobiela Maciej, Sidor Maciej, Wenta Kacper, Zając Jędrzej, Lewandowski Kamil,  Górski Oskar, Kitowski Dawid, Wydrowski Olek.

02 marzec 2019

W trzecim sparingu z GKS Luzino piłkarze rocznika 2004/05 zwyciężyli 7:1(3:1). Bramki strzelili: Sidor Maciej-3, Lewandowski Kamil-2, Cirocki Radek-1 i Górski Oskar-1. Mecz szczególnie w pierwszej połowie przebiegał pod dyktando gości, jednak bardzo aktywny Sidor Maciej trzykrotnie pokonuje bramkarza gości. W grze naszych zawodników bylo bardzo dużo niedokładności. W drugiej połowie gra naszego zespołu była coraz składniejsza co zaowocowało strzeleniem czterech bramek, goście też stworzyli kilka sytuacji bramkowych jednak nie trafiali w bramkę albo na drodze stawali nasi bramkarze.

25 listopad 2018

Nie dla wszystkich naszych młodych zawodników z naszej Akademi zakończył się sezon, który był bardzo udany dla naszych zespołów. Nasza rerezentantka Polski Lewandowska Weronika(trener Meissner J) przebywa na kilkudniowym zgrupowaniu kadry Pomorza, na testy do Lechi Gdańsk zaproszeni zostali Wysiecki Marcel i Karbowiak Kacper z rocznika 2006(trener Dawidowski R) a do AP Pogoni Szczecin Plichta Łukasz(2005) który aktualnie jest wypożyczony do UKS Lotos Gdańsk. Jest to zespół oparty na zawodnikach Akademi Piłkarska Przyszłość z Lotosem w którym oprócz Łukasza wystepuje także udanie Kitowski Nikodem(2005 trener Meissner J)

28 luty 2019

Polski Związek Pilki Nożnej powołał na konsultacje repprezentacji Polski U15 Weronikę Lewandowską która odbędzie się w dniach 08.03-10.03 2019r. w Centrum piłkarskim Ptak w Gutowie Małym. Na zgrupowanie zostalo powołanych 24 zawodniczek. Gratulujemy.

13 listopad 2018

Nasza kadra U15 kobiet w sparingowym dwumeczu dwukrotnie pokonała swoje rówieśniczki ze Słowacji. Najpierw w Tatrzańskiej Łomnicy było 3:0, a w niedzielę w Barcicach 3:2. Po dwa gole w tych spotkaniach zdobyły Aleksandra Posiewka i Karolina Gec, a także Magda Sobal i Aleksandra Cygan. W obydwu meczach zagrała zawodniczka Cartusi 1923(poprzednio KS Sulmin) Weronika Lewandowska wychodząc w pierwszym składzie. Zagrała odpowiednio 40 i 50 min. Gratulujemy Weronice.