Wiadomości

16 wrzesień 2017

W piątej kolejce rozgrywek ligowych zespół Cartusii 1923 rocznik 2004/2005 zmierzył się w Tczewie z drużyną Gryfa Tczew. Był to zespół z którym graliśmy poraz pierwszy. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem. 10 minut przed końcem spotkania, nasz zespół w końcu odnalazł drogę do bramki gospodarzy. Oliwier Stenzel podał piłkę do Macieja Sidora, który umieścił piłkę w bramce. Nasza radość nie trwała długo, bo już wkrótce gospodarze odrobili stratę. Maciej miał jeszcze jedną okazję do strzelenia bramki, jednak kiedy minął zawodników gospodarzy, tuż przed polem karnym został sfaulowany przez bramkarza, który po tej akcji musiał opuścić boisko z czerwoną kartką na koncie. Niestety sędzia nie podyktował rzutu karnego tylko rzut wolny i nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Wyznaczeni zawodnicy: Konkol Szymon, Drywa Norbert, Kobiela Maciej, Czerwionka Kamil, Zając Jędrzej, Lewandowska Weronika, Plichta Łukasz, Kitowski Nikodem, Stenzel Oliwier, Klawikowski Oskar, Wenta Kacper, Kreft Piotr, Ptach Filip, Sidor Maciej, Pióro Dorian.

obuwie na boisko trawiaste i sztuczne

Kolejny podopieczny trenera Jerzego Meissnera otrzymał powołanie do Kadry Pomorza r. 2004. Zawodnikiem tym jest Aleksander Wydrowski z drużyny Junior C2 Cartusii 1923  Kartuzy. Spotka sie on z trenerem Tomaszem Borkowskim oraz rówieśnikami z kadry w dniu 19.09.2017 r. o godz. 18.30  w Sulminie na konsultacji szkoleniowej. Gratulacje dla Olka!

Weronika Lewandowska zawodniczka drużyny Juniora C2 Cartusii 1923 Kartuzy otrzymała powołanie do Kadry Pomorza U16 dziewcząt. Zgrupowanie to odbędzie się 19 września 2017 r. w Gdyni. Grratulacje dla Weroniki!

09 wrzesień 2017

Dzisiejszy mecz Cartusii 1923 Junior C2 z Gryfem Słuopsk  zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 5:2 (2:0). Relacja wkrótce...