Wiadomości

15 październik 2018

Czytaj więcej...

12 październik 2018

 

Czytaj więcej...

22 wrzesień 2018

Gedania Gdańsk 0 - 2 ( 0:0)Cartusia 1923 Kartuzy .

Wygrywamy swój 5 mecz z rzędu w I Lidze Wojewódzkiej Juniora D1. Tym razem zmierzyliśmy sie w Gdańsku z zespołem Gedanii. Na małym boisku ze sztuczną nawierzchnią w pierwszej połowie dominował chaos , w drugiej odsłonie meczu dominowała już raczej tyko Cartusia . Wynik spotkania otworzył Marcel Wysiecki , który wykończył piękną akcję z prawej strony boiska Kacpra Malinowskiego i Damiana Uzarka. Mimo wielu dogodnych sytuacji kolejną bramkę w tym sezonie dorzucił Damian Uzarek który ustalił wynik meczu. Po tym spotkaniu cieszy fakt że już w 4 meczu z rzędu nie tracimy bramki . Na pochwałę zasłużył cały zespół,ale na szczególne wyróżnienie zapracował nasz stoper Eryk Klawikowski , który kolejny mecz był porostu nie do przejścia.

Obecnie nasz zespół zajmuje wysokie 3 miejsce w lidze z dorobkiem 15 pkt. W najbliższej kolejce nasz zespół pauzuje ale za to w wtorek gramy w Szemudzie sparing z Gryfem Wejherowo, a w czwartek w Kartuzach odbędzie się sparing naszego zespołu z Kadrą Lotosu o godz. 17.00 .Dodatkowo Marcel Wysiecki otrzymał kolejne powołanie do Kadry Pomorza :) Kolejny mecz ligowy gramy 6.10.2018 z U-2 Bytów.

Skład Cartusii w meczu z Gedanią : Karbowiak , Klawikowski , Riegel , Bladowski , Malinowski , Bieliński (kpt.) , Wysiecki , Lewandowski , Uzarek ; rez: Neubauer , Cirocki , Płotka , Hinca , Kryszewski , Adamczyk , Dejk , Grzenkowicz.

 

12 październik 2018

Czytaj więcej...

16 wrzesień 2018

W meczu 6 kolejki ligi wojewódzkiej Juniora D1 zespół Cartusi podejmował u siebie niepokonaną dotąd Chojniczankę Chojnice. Mecz stał na wysokim poziomie, oba zespoły starały się otwierać grę od własnej bramki. Tego dnia jednak zespół Cartusii był drużyną , która potrafiła sobie stworzyć więcej sytuacji bramkowych. Losy meczu pod koniec I połowy rozstrzygnął Damian Uzarek , który nie dał szans bramkarzowi uderzeniem w boczną część bramki . Pochawała należy się jednak wszystkim zawodnikom , którzy dzisiaj zrealizowali większość założonych celów . Było to 4 zwycięstwo z rzędu w lidze , oby passa trwała jak najdłużej. Za tydzień na wyjeździe gramy z zespołem Gedanii Gdańsk.

 

Cartusia 1923 Kartuzy skład w meczu z Chojniczanką ( Karbowiak , Bladowski , Riegel , Klawikowski , Malinowski , Płotka , Bieliński , Wysiecki , Uzarek rez: Lewandowski , Dejk , Hinca , Adamczyk , Cirocki , Zimnowłocki , Zarach , Regliński , Kryszewski.)