Wiadomości

10 listopad 2017

W niedzielę tj. 12.11.17 w Somoninie odbędzie się turniej piłki nożnej Somonino Cup 2017. Na turniej powołani są następujący zawodnicy: Bela Aleks, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz.

Zbiórka w hali sportowo-widowiskowej w Somoninie na ul. Osiedlowej 17 o godz. 8 45, na turniej zabieramy strój klubowy.

Rodziców powołanych zawodników proszę o potwierdzenie uczestnictwa sms-em.

Pozostali zawodnicy, którzy nie będą grali w turnieju w Somoninie otrzymają powołanie na kolejny turniej, który zostanie rozegrany w Kartuzach 24.11.17 o czym poinformuję później.

Ważna informacja !

Ze względu na warunki d/t sali sportowej w Dzierżążnie ( mało miejsca) oraz wymogów Akademii "Piłkarska przyszłość z Lotosem" (w przyszły roku nasza grupa będzie objęta programem tej Akademii ) muszę podzielić grupę na dwie podgrupy czyli na "pomarańczowych" i "zielonych".

Grupa "pomarańczowych" trenuje w dniach: poniedziałek  18 30 - 20 00, wtorek  16 00 - 17 30, czwartek  17 00 - 18 30.

Do grupy "pomarańczowych" należą: Bela Aleks, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz.

Grupa "zielonych" trenuje w dniach: poniedziałek 18 30 -  20 00, czwartek 17 00 - 18 30.

Do grupy "zielonych" należą: Bir Maksymilian, Furman Olaf, Hinc Kuba, Kolka Mikołaj, Markowicz Aleksander, Meissner Hubert, Neumann Tomasz, Pastuszenko Gracjan, Pryczkowski Filip, Sela Mateusz, Sirocki Gabriel, Szczerba Michał, Wiczling Szymon, Mateusz Machola, oraz nowi zawodnicy.

Kolejna informacja !

W przyszłym tygodniu trenujemy tylko w we wtorek i czwartek. Trening w poniedziałek jest odwołany.

W razie pytań proszę o kontakt 604 556 672 trener Piotr

 

02 listopad 2017

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi piłkarze w corocznym turnieju Futsal Cup zajmując V i VIII miejsce w turnieju na dwanaście drużyn z województwa pomorskiego, warto dodać, że nasz zespół z rocznika 2010 nie przegrał meczu w turnieju i tylko w ćwierćfinałach  remisując 1:1 przegrał w karnych 2:3 zespołem Viktoria II Kaliska oraz również to że zespół z rocznika 2011 był najmłodszym zespołem w turnieju.

Czytaj więcej...

02 listopad 2017

W dniu dzisiejszym tj. 02.11.17 ze względu na warunki pogodowe trening jest odwołany.

Poniżej podaję harmonogram treningów na miesiące listopad i grudzień:

poniedziałek 18 30 - 20 00

wtorek  16 00 - 17 30

czwartek 17 00 - 18 30

treningi odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Dzierżążnie na ul.Edukacji Narodowej 4.

Pierwszy trening pon tj. 06.11.17

w razie pytań proszę o kontakt 604 556 672. Pozdrawiam

31 październik 2017

Dzisiaj 31.10.17 trening odbędzie się na stadionie o godzinie 16 00 

30 październik 2017

W dniu dzisiejszym tj. 30.10.2017 trening z powodu zalanej płyty boiskowej oraz złej pogody odwołany.

27 październik 2017

Jutro tj. 28.10.17 w Kiełpinie w hali i widowiskowo-sportowej na ulicy Szkolnej 29 odbędzie się turniej piłkarski na który powołanie otrzymują :

Grupa I

Bela Aleks, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Markowicz Aleksander, Pastuszenko Gracjan, Ratke Samuel, Sirocki Dawid, Wiczling Szymon, Hinc Jakub.

zbiórka tej grupy 8 30

Grupa II

Bir Maksymilian, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilin, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Wiśniewski Jovan, Wisniewski Karol, Żygowski Bartosz, Szczerba Michał.

zbiórka tej grupy 8 00

Wszyscy zabierają na turniej buty halowe.

 Przewidywany czas zakończenia turnieju 15 30.

Na miejscu będzie bufet, w którym będzie można zakupić m.in. kanapki, słodycze oraz napoje.

23 październik 2017

W ostatnią niedzielę tj. 22.10.17 na stadionie w Chwaszczynie odbył  się trzeci w tej rundzie turniej z udziałem naszych piłkarzy z 6 grupy F 2. Turniej nasi chłopcy zagrali bardzo dobrze i zajęli w punktacji 3 miejsce zdobywając 8 punktów.

Rozegrane mecze przez naszą drużynę:

Santana Wielki Klincz - Cartusia 1923 - 0:2

Cartusia 1923 - Chwaszczyno - 3:3

Banino - Cartusia 1923 - 3:3

Cartusia 1923 - Sporting Leźno 0:4

Gowidlino - Cartusia 1923 - 0:6

W turnieju wzieli udział : Bela Aleks, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Roszkowski Paweł, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Schmidt Bartosz, Żygowski Bartosz.

Wszyscy zagrali bardzo dobre zawody Gratulujemy !!!

Czytaj więcej...

20 październik 2017

Na Turniej w Chwaszczynie  powołuję następujących zawodników: Bela Aleks, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Radtke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Szchmidt Bartosz.

Turniej odbędzie się w Chwaszczynie w dniu 22.10.17 na stadionie na ul. Węglowej o godzinie 10 00, rodziców którzy będą mieli problem z dojazdem proszę o kontakt 604-556-672.

Na Turniej zabieramy białe koszulki, spodenki i getry we własnym zakresie.

13 październik 2017

W niedzielę 15.07.2017 o godzinie 13 30 rozegramy turniej z Jedyneczką. Do turnieju powołani zostali następujący zawodnicy: Bela Alex, Bir Maksymilian, Cieszynski Norbert, Hinc Jakub, Kolka Mikołaj, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Markowicz Aleksander, Pastuszenko Gracjan, Ratke Samuel, Sirocki Dawid, Szczerba Michał, Wiczling Szymon, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol.

Zbiorka na stadionie o godz. 13 30, zabieramy białe koszulki.

29 wrzesień 2017

W związku z  turniejem rozgrywanym w Gowidlinie w dniu 30.09.17 o godz 15 00 powołuję na mecze następujących zawodników: Bela Aleks, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Radtke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Szchmidt Bartosz.

Pozostali zawodnicy, którzy nie zostali wymienieni zagrają w turnieju o którym powiadomię w najbliższym czasie.

Na turniej zawodnicy zabierają ze sobą białe koszulki , które otrzymali na pierwszym turnieju, spodenki i getry oraz dres we własnym zakresie.

Spotykamy się na stadionie w Gowidlinie o godz. 14 30 w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt 604-556-672. pozdrawiam Piotr Kwiatkowski