Wiadomości

18 listopad 2018

Znakomicie spisali się zawodnicy z rocznika 2010 trenerów Piotra Kwiatkowskiego oraz Bartłomieja Bir i Marcina Ratke, którzy wygrali Turniej Gdynia Cisowa Cup organizowanego przez znanych trenerów Adama Adamusa i Pawła Cieślika w dniu 17.11.18 w Gdyni.

Turniej rozpoczął się od zmagań grupowych oto wyniki Naszego zespołu:

GKS Cartusia 1923 : AP I Gdynia = 3:0

GKS Cartusia 1923 : Korona Zelistrzewo  = 0:0

GKS Cartusia : MKS Orkan Rumia = 3 : 0

GKS Cartusia 1923 : Bałtyk Gdynia = 0 : 0

Mecz półfinałowy z AS Piłeczka Pruszcz Gdański kończy się zwycięstwem 2:1 w karnych.

Mecz finałowy gramy ponownie z Koroną Zelistrzewo i wygrywamy go 2:1 po bramkach Maksymiliama Markowskiego oraz drugiej samobójczej bramce. 

Gratulacje !!!

Występowaliśmy w składzie: Bramka Karol Wiśniewski (najlepszy bramkarz turnieju !), Paweł Roszkowski ( w tym dniu obrońca nie do przejścia!!!) Maksymilian Markowicz ( lider drużyny, niesamowity w atakowaniu i bardzo pomocny w bronieniu! ) Zuzanna Pióro (jedyna dziewczynka w turnieju, która była zdecydowanie lepsza od większości chłopaków w jej wieku !!!), Bartłomiej Schmitd (nie do przejścia w 1x1), Jan Jóskowski (waleczny, nie odpuszcza żadnej piłki, z Maksem zdobywają najwięcej bramek), Marcel Lis ( wykazał się na turnieju niesamowitym sprytem  boiskowy i bardzo pomocny w obronie) Alex Bela (najmłodszy, pomocny , dobry technicznie, wspierał naszych zawodników w atakowaniu) Maksymilian Bir ( w tym dniu grał najmniej ,ale przyszłość przed nim , inteligenty nie odrywając się od emocji zespołu zauważył błędy konstrukcyjne hali w której graliśmy, bo piłki uderzone wysoko mogą nie wrócić na boisko..) Gratulacje dla Wszystkich bo tworzyliśmy Zwycięską Drużynę.

Podziękowania również dla Pani Natalii Markowicz za opiekę i zapewnieniu odpowiedniego czasu wolnego dla Naszych zawodników, dla Pana Sławomira Beli za obsługę audio wizualną , dla Pana Adama Jóskowskiego za pomoc w transporcie oraz Wszystkim obecnym.

 

15 listopad 2018

W sobotę tj. 17.11.18 gramy turniej w Szkole Podstawowej nr 31 w Gdyni na ul. Chylońskiej 31. Powołanie otrzymują : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Wiśniewski Karol, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Lis Marcel, Bir Maksymilian, Bela Aleks, Brylowski Jan.

Zbiórka na miejscu o godz. 9 30, stroje będę miał na miejscu, proszę tylko wziąć dres, przewidywany koniec godz. 15 00

14 listopad 2018

Jutro trening grupy zaawansowanej odbędzie się na boisku sztucznym przy stadionie o godz. 16 00-17 30.

Trener Piotr 

12 listopad 2018

Witam wracamy do treningów w Hali na ul. Piłsudskiego .

Harmonogram treningów:

wt. 16 00-17 00

czw. 18 30-20 00 (grupa zaawansowana)

pt. 15 30-17 00

Jeżeli pozwoli na to pogoda to również w poniedziałki o godz. 16 00-17 30 ,ale o tym będę informował na bieżąco.

07 listopad 2018

Bardzo dobrze jesienne zmagania w sezonie 2018/2019 zakończyły trenujące pod okiem doświadczonego trenera Cartusii Piotra Kwiatkowskiego oraz jego asystentów Marcina Ratke oraz Bartłomieja Bir dwie najmłodsze drużyny Cartusii 1923 Kartuzy z roczników 2010 i 2011. Obie ekipy występujące odpowiednio w rozgrywakch turniejowych organizowanych przez Pom. ZPN w Gdańsku w kategorii Junior F1 (8 lat) oraz Junior F2 (7 lat) gładko wygrały swoje ligi i zajęły w nich I miejsca w tabeli....

Czytaj więcej...

07 listopad 2018
 W tą sobotę odbędzie się turniej rocznika 2011 i młodsi tj. 10.11.2018 r., na hali sportowej w Somoninie przy ul. Osiedlowej 17.
Powołanie na turniej otrzymują: Zuzia Pióro , Samuel Ratke ,Aleks Bela , Norbert Cieszyński ,Wiktor Kroll , Kuba Hinc, Dawid Sirocki , Krauze Fynn oraz Antek Korytowski.
Zbiórka 8 40, koszulki i spodenki będzie miał Trener Marcin.
05 listopad 2018

W związku z tym że w tym tygodniu na hali sportowa jest zajęta to trenujemy na boisku treningowym przy stadionie. 

We wtorek 16 00-17 30, czwartek (grupa zaawansowana) 16 00-17 30, piątek 16 00-17 30.

02 listopad 2018

W niedzielę tj. 04.11.18 odbędzie się turniej w Goręczynie w ramach rozgrywek Pomorskiego ZPN. Na turniej powołania otrzymują: 

Cartusia I : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Bela Aleks.

Cartusia II: Balerstet Maksymilian, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Lis Marcel, Radke Samuel, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Michalski Mikołaj, Sirocki Dawid, Cieszyński Norbert. 

Zbiórka o godz. 13 00  na boisku sportowym w Goręczynie ul. Sportowej 30, zabieramy ochraniacze, koszulki i spodenki będzie miał trener klubowe.

31 październik 2018
Na pierwsze mecze w Żukowskiej lidze halowej rocznika 2011 ,które zostaną rozegrane w dniu 03.11.2018 w Hali
Widowiskowo-Sportowej Sp nr 2 w Żukowie przy ul. Armii Krajowej 2e powołani zostają zawodnicy :
Samuel Ratke, Wiktor Kroll , Fynn Krauze ,Norbert Cieszyński ,Gracjan Pastuszenko ,Olek Markowicz, Finn Harinngton ,
Kornelia Łukaszewska ,Staś Wiczkowski oraz Antek .Zawodnicy ci zabierają z sobą białe getry buty halowe oraz ochraniacze. Jeśli jakiś zawodnik nie może w sobotę być na meczu prosimy o kontakt z trenerem Marcinem pod numerem 793091111.
Nasza drużyna tego dnia dnia rozegra dwa mecze. Zbiórka godz 13:20 zakończenie 14:45.
(Kolejna kolejka ligowa to 15.12. szanse gry dostaną zawodnicy ,którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w żadnym turnieju)
Każdy zawodnik musi posiadać dokument tożsamości.
27 październik 2018

W niedzielę tj. 28.10.18 rocznik 2010 gra turniej w hali sportowej w Somoninie.  Na turniej powołuję zawodników  : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Lis Marcel oraz Balerstet Maksymilian.

Zbiórka w Somoninie o godz. 8 45, przewidywany koniec ok. 16 00.