vs
CARTUSIA 1923
20 kwiecień 2024, godz. 17:00 Szczecin
  • Unia Solec Kujawski - Cartusia 1923 Kartuzy 1:6

Ależ niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze III ligowej Cartusii, którzy w sobotnie południe w wyjazdowym spotkaniu w Solcu Kujawskim pewnie pokonali miejscową Unię, aż 6:1. Łupem bramkowym w Cartusii podzielili się Dawid Szałecki i Piotr Gryszkiewicz po dwa gole oraz po jednym Kornel Przyborowski i Paweł Wojowski. Zwycięstwo to pozwoliło Cartusii awansować nieco w ligowej tabeli. Szersza relacja oraz protokół meczowy i obszerna galeria zdjęć w rozwinięciu....

• Cartusia II Kartuzy – Gryf II Wejherowo 4:4

Wielki roller coaster zafundowali nam piłkarze rezerw Cartusii, którzy w ramach 13 kolejki V ligi podejmowali w niedzielne południe na własnym boisku rezerwy Gryfa Wejherowo, albowiem z 0:1 dla Gryfa, wyszli na prowadzenie 4:1, aby ostatecznie zremisować 4:4. Bramki dla Cartusii strzelali Ksawery Raszeja x2, Oliwier Dobek oraz Adam Tandecki po jednej.  Szersza relacja, protokół meczowy oraz zdjęcia w rozwinięciu ….

• Cartusia w Programie

W sobotę i niedzielę (20-21.10.18) rocznik 2010 gra w Gdańsku w turnieju Baltic Football Cup. Na turnieju może być zgłoszonych zgodnie z regulaminem turnieju 10 zawodników, pozostali otrzymają powołania w następnym turnieju. Na turniej powołuję zawodników  : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Brylowski Jan, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz.

• przewidziane zakończenie drugiego dnia o 16:00
  • Jest możliwość skorzystania z obiadu w pobliskiej restauracji (20 zł – zupa + drugie danie), do czwartku potrzebuję informacji o ilości obiadów w danym dniu 😊

Liga Europy zaczyna w niedzielę o 9:00 i kończy o 12:00, a Liga Mistrzów zaczyna o 12:30 i kończy o 15:30 😊 Wręczenia nagród po zakończeniu danej Ligi

My gramy w grupie B więc zaczynamy w sobotę o 13 30 ( 13 00 zbiórka) Turniej jest rozgrywany pod balonem w Gdańsku na ul. Meissnera 5, zabieramy koszulki klubowe